ـ حالا بشینید بیشتر راجع بهش حرف میزنیم لبخند محوی روی لب سامیار پدیدار شد. نشستم و با چشم غره به میشا و نفس نگاه کردم میشا: ببخشید میشه. میشه شماره تون رو به ما بدید تا فردا باهم بریم خونه رو ببینیم؟! تا اگه مناسب بود بگیم بهتون جوابمون مثبته یا نه میلاد: نمیشه اگه شما پاتون رو بذارید تو اون خونه رسماً زن ما به حساب میاید از نظر صاحب خونه پس یا الان جوابتون رو بدید یا هیچ وقت. نفس دست از ناز کردن برداشت و گفت: ـ قبوله جواب ما مثبته! (حالا دست دست!!! بالاخره خانوم رضایت داد!) سامیار گفت: ـ خیلی خب پس یکیتون شماره من رو سیو کنه (لامصب اینا فکر همه جاشو کردن فقط یه نفر برای سه نفر؟! آخه این انصافه؟!) خنده ام گرفته بود ولی به میشا اشاره کردم که موبایلش رو دربیاره. بالاخره میشا شماره آقا سامیار رو سیو کرد. کار ما هم تقریباً تموم بود دیگه و قرار گذاشتیم که فردا باهم بریم تا خونه رو ببینیم. پول رو حساب کردیم البته جداگانه حساب کردیما!!!!! که مثلا ماهم وضعمون خوبه!!! البته با وجود نفس معلومه که خوبه! از رستوران بیرون اومدیم و از اونا خداحافظی کردیم و یه تاکسی گرفتیم و به سمت هتل راه افتادیم. تو راه من و میشا هم شوخی میکردیم. میشا: شقی دیدی ماشینشون رو؟! عجب ماشینی بود معلومه مال سامیار بود این فراریه! من: وایی قیافه هاشون رو دیدی؟!

ادامه مطلب

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها